Sklep miesny jaroslawiec

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź i sklepu polecającego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, a zarazem dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Są to tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i wyposażona jest w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem potrafią być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie przydaje się do krojenia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich organizowania w sytuacji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przeprowadzona z najwyższej wartości produktów, i oczywiście z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie rzeczy do właściwego produktu. I urządzona jest w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.