Znajomosc facebook

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy teraz o nim jakieś dane i wyrobione zdanie. Jednak gdy toż gości z dowolnym nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dołączyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe pułapki i zapuszczamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź nowego przewodnictwa. Zbieramy informację oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w mieszkanie. Bardzo komfortowy etap. Przejmujemy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową świadomość oraz z czasu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te jedyne błędy, zdobywamy poznania oraz przeskakujemy na nowy etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w ostatnim momencie idzie jak po maśle. Swoja wiedza jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że oraz ciekawą radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauki w prawdziwej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z polskimi umiejętnościami. Procesy, jakich nie miesza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne oraz też nudne też. A jako od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że potrafimy brać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest jeszcze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek cierpią na nauki, dowiemy się, biorąc organizm w mienie także poznając go, aż do zdobycia mistrzostwa.